Janne Saar - Remember (Love Good Times) ()

Janne Saar lugu nimega Remember (Love Good Times)

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Remember (Love Good Times) - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

1 arvamus on “Janne Saar – Remember (Love Good Times)”

  1. / A fantastic bplogost, I just passed this onto a colleague who was doing a little analysis on that. And he in fact purchased me breakfast because I found it for him. smile… So let me rephrase that: Thnx for the treat! But yeah Thanks for taking the time to talk about this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you gain expertise, would you mind updating your blog with more details? It is extremely helpful for me. Two thumb up for this blog!

    Vasta

Lisa kommentaar