? - Kõikide laps ()

? lugu nimega Kõikide laps

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Kõikide laps - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

29 arvamust on “? – Kõikide laps”

 1. suht hea laul. ma tegin sellest virtualdjga mixi. tli suht lahe v2lja. see laul ruulib!
  terv k6iki kel puhkus ja suvevaheaeg!

  Vasta
 2. Inimene,kes sa selle laulu
  kirjutasid-TÄNAN SIND SÜDA-
  MEST ! Tänan,et oskad näha
  ja tunda seda mida üks laps
  võib tunda oma väikse
  südamega.

  Vasta
 3. tere mull on seline mure et olen otsinud kus ja kes on selle loo looja ja pänd ma olen üritanud seda oma moblasse aga ei tule välja midagi

  Vasta
 4. väga hea laul..tahaksin seda kooli lauluvõistlusel laulda, aga ma ei saa seda laulda,kuna mul pole nii madal hääl.

  Vasta
 5. see laul on tõsielust ja on sündinud väga paljude laste tunnetest, kes kasvavad lastekodudes või ka kodudes, kus lastest ei hoolita. Märgakem kõiki lapsi ka võõraid, kui neil on mure silmis, siis on see ka nende haiget saanud hingedes. Suurim puudus on helluse ja armastuse puudus. See ongi nende laste jaoks väga kurb elu ja ka lugu. Sa ei saa sellest tundest kunagi vabaks, et sind pole soovitud või oodatud. Kui võimalik, märgake ja aidake lapsi!

  Vasta

Lisa kommentaar