Toe Tag - Kilekott (2009)

2009. aastal ilmunud Toe Tag lugu nimega Kilekott

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Kilekott - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

2 arvamust on “Toe Tag – Kilekott”

  1. I listened to the whole nine miteuns of commissioners responses to the above issue. All that chatter was not necessary if they would simply agree not to use taxpayer’s money for overnight lodging when they are only a county away. About five to seven miteuns of the entire segment was nothing but blowing of smoke, trying to justify the need to stay overnight at taxpayers expense when they could easily drive home to Morrow County. I request that a list of expenses (meals, lodging, fees, etc.) be made public for all required seminars, conferences, etc. for all county officials. I agree with the need to attend these functions, just not to stay overnight when it’s just a county away.

    Vasta

Lisa kommentaar