Urban Symphony - Päikese Poole (2009)

2009. aastal ilmunud Urban Symphony lugu nimega Päikese Poole

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Päikese Poole - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

19 arvamust on “Urban Symphony – Päikese Poole”

 1. a rhetorical question isnts a question with no answer, its a question you ask which you either dont want or dont expect an answer to. How old are you before you are said to have died of old age?

  Vasta
 2. Welcome to Free-VPN-Unlim.com
  Very stable connection is made by ZYXEL VPN, organized with modems of this brand. As for VPN FIREWALL, you will be free to use all sites you want.

  Vasta
 3. יבוא מסין של סחורות  איתור מוצרים מסין ובקרת איכות  המוצרים  החברה שלנו עוסקת ביבוא של מגוון רחב של מוצרים כגון מכונות תעשיה מוכנות בנייה תיקים טקסטיל אביזרי אופנה אלקטרוניקה פלסטיק שירות ייצוג בקנטון פייר -1888-

  Vasta

Lisa kommentaar