3 Pead - Poolel Teel (2010)

2010. aastal ilmunud 3 Pead lugu nimega Poolel Teel

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Poolel Teel - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

8 arvamust on “3 Pead – Poolel Teel”

 1. see lugu kahjuks läbi ei löö – mõjub pigem nagu oleks mõne albumi keskelt võetud lihtsalt üks lugu. pole midagi, mis koheselt meelde jääks.

  Vasta
 2. Ma ei saa aru, miks see lugu on tehtud? Ma ei leia, et laulja peab tingimata laulda o s k a m a, aga kui ei oskagi, võiks sellest teha kujundada kuidagi omamoodi eelise. Praegu, paistab, on lauljal tahtmist küll, aga…

  Vasta
 3. Tõeliselt täiuslik lugu! Te kuulake seda viimistletud instrumentaali. Laul sobib sinna väga hästi juurde. Hästi – pingega, lauldud. Minu viimase aja suurim lemmik!

  Vasta
 4. see on üks viimase aja kõige paremaid lugusid! see on lihtsalt suurepärane lugu! samas on see liiga teistmoodi, et eurovisioonilaadsel konkursil oleks saanud läbi lüüa.

  igal juhul ootan väga, et 3 pead annaks välja rohkem lugusid.

  Vasta

Lisa kommentaar