Jana Kask - Face in the mirror (2009)

2009. aastal ilmunud Jana Kask lugu nimega Face in the mirror

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Face in the mirror - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

5 arvamust on “Jana Kask – Face in the mirror”

  1. Sina, kes iganes sa selle loo kirjutasid, võta teadmiseks, et iga viimane kui punkt minu 5/5 hinnangust kuulub Janale. Tema hääl liveis on fantastiline, tema esitus võimas, tehes sellest keskpärasest ja igavast loost kuulamist ja vaatamist väärt etteaste. Face in the mirror on täiesti tüüpiline Evanescenceilik – grammi võrra etem – ebamäärasest ängist jutustav lugu, mille kirjutamisega iga vähegi kompetentne produtsent hakkama saaks. Jana on kümme liigat kõrgemal Amy Leest ja väärib ka kümme korda paremaid laulukirjutajaid kui seda on Amy Lee. Ma kardan, et nii kaua kui Jana Eesti produtsentidega koostööd teeb, jääbki ta ainult täiesti keskpäraseid lugusid esitama ja tema hääl võimaldaks tal teha hoopis enamat nagu esitus Eesti otsib superstaari finaalis ka tõestas.

    Vasta
  2. Sellel, kes kirjutas esimesena on õigus ja vale korraga. Ta hääl on VÄGA meelepärane aga laulja ja helilooja ja produtsent peavad tegema koostööd… sealt see hea tulebki. Kahjuks ei julge Eesti muusikasse keegi investeerida ja sealt ka see mitte hea muusika ei saagi tulla. Aga Janale nii palju, et kui Sa enam ei laula siis ma hakkan hangima (s…t sõna) sõna otseses mõttes. Kõikke kõrvadesse!!!

    Vasta

Lisa kommentaar