Koit Toome - Kaugele siit (2009)

2009. aastal ilmunud Koit Toome lugu nimega Kaugele siit

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Kaugele siit - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

27 arvamust on “Koit Toome – Kaugele siit”

 1. Saab seda kuskilt tõmmata ka (tasuta ma mõtlen)?

  Oleksin väga tänulik kui ütleksite kuna see mu üks lemmikutest lauludest.

  XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

  Vasta
 2. KOIT TOOME on mu lemmik laulja.Mul on tema kõik cd mis tal on eriti mule meeldib koit toome nädalalõpp ja kaugele siit. ma tahaksin temalt autogrammi küsida aga präegu ei saa. ma lähe koit toomet vaatama tallinasse sinna klubisse ja siis küsin talt autogrammi. Tehku veel palju uusi singleid need on täitsa suurepärased. koit toomele aga soovin kõvasti edu!!!!!

  Vasta
 3. koit toomele soovin kõvasti edu! tehku veel palju uusi singleid.Tal see nädalalõpp on täitsa lahe ja ka kaugele siit. mul on tal pooled lood peas.muide päris nunn on ta.

  Vasta
 4. Tervist see lugu on üks mu lemmikuid sinu esitusest ja mulle väga väga meeldis ja meeldib veel edasi ka ja ma soovin sulle kõige paremat ja sa oled ise ka tore
  Tsau
  kuulmiseni

  Vasta
 5. vahva noormees ja kena teine,ja laulud on aina paremaks läinud.kes teeb oma ala südamest,tubli-mine aga edasi ja jõuad kaugele.

  Vasta

Lisa kommentaar