LeHANNA – Ainult siis, kui…


LeHANNA – “Ainult siis, kui…”

Produced by: SAAL
Directed by: Mari-Ly Kapp, Aleksandr Dmitrijev
DOP: Aleksandr Kovaljonok
1st AC: Andrey Kulpin
Gaffer: Andrey Kulpin
Bestboys: Vasily Mikhailov, Jury Kukner
Style & MUA: Mari-ly Kapp
Hair: German Pinelis
Actor: Andrew Mestserjakov (Agency ICON)
Edit & Color: Aleksandr Kovaljonok

Eriline tänu BOSE Eestile!

Täname toetajaid: Villa Andropoff, Goldtime, Ageny ICON, VIUU, Tallinn Design House, PUUE, carolxott, Red Bull, Wolt, HAAGE, Barebells, Salvest, Poisi Eine, Steffani Pitsarestoran

Music & Lyrics: Hanna Martinson, Cecilia Martina Mägi
Vocal: Hanna Martinson
Production, master & mix: Sander Sadam

Follow LeHANNA:
Spotify: https://lehanna.biz/AinultSiisKui
Instagram: https://www.instagram.com/hannamartinson
TikTok: https://www.tiktok.com/@hannamartinson

Lisa kommentaar

2023. aastal ilmunud LeHANNA lugu nimega Ainult siis, kui…

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Me pole kindlad, kas antud lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav, kuid võid seda ise kontrollida. Võimalik, et seda lugu on mänginud sellised Eesti raadiojaamad nagu Raadio Elmar, Raadio 2 või Ring FM. Mõnesid moodsamaid palasid mängib ka SkyPlus.

Seda lugu - Ainult siis, kui… - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

Veel mõned meie andmetel selle looga seotud märksõnad ja täägid on toodud järgnevalt: Tema esimene laul, kus ta on ise laulusõnu kirjutanud. Laul kirjeldab hetki, millega paljud saavad samastuda, kus nad mõtlevad kellegi peale minevikus, olevikus või unistustes, kes leiab ikka ja jälle tee nende fantaasiatesse. Laulus on iga kuulaja jaoks midagi erinevat ning see aitab neil vastata küsimusele, mis on need hetked, mis saavad juhtuda "ainult siis, kui...". See laul tähistab ka esimest korda, kui LeHanna on laulusõnu kirjutanud ja esimene kord, kui tema laulule on tehtud muusikavideo. LeHanna on põnevil, et saab edaspidigi rohkem muusikat luua ja plaanib olla kaasatud laulusõnade kirjutamise protsessi tulevaste lugude jaoks. Uus singel on kirjutatud koostöös Sander Sadama ja Cecilia Martina Mägiga ning produtseeritud Sander Sadama poolt.
Video identifitseerimiskood on tSvlPo9TSW0

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!