Maarja - Keelatud Maa (1997 )

1997 . aastal ilmunud Maarja lugu nimega Keelatud Maa

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Keelatud Maa - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

3 arvamust on “Maarja – Keelatud Maa”

  1. Täna esimest korda jäin kuulama, et millest see laul siis ikkagi laulab. Kaari Sillamaa on kirjutanud tõeliselt head sõnad! Nendes sõnades on väga oluline hingeline mõte ja tänu sellele läks see laul mulle hinge ja ma mõistsin seda kaduvikku ja unustust, millest võiksid inimesed ise välja ronida ja mitte lasta end sikutada ja veenda armastatul, kellel võivad sellest lõpuks silmadki ära kustuda, kui mõlemad armastusse ei otsusta astuda! (valu ei ole armastus vaid armastuse puudus)
    Igatahes tervikuna väga hea laul on! Aitäh!

    Vasta

Lisa kommentaar