Lisa kommentaar

2012. aastal ilmunud Lastelaul lugu nimega Päkapiku jõululaul

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Me pole kindlad, kas antud lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav, kuid võid seda ise kontrollida. Võimalik, et seda lugu on mänginud sellised Eesti raadiojaamad nagu Raadio Elmar, Raadio 2 või Ring FM. Mõnesid moodsamaid palasid mängib ka SkyPlus.

Seda lugu - Päkapiku jõululaul - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

Veel mõned meie andmetel selle looga seotud märksõnad ja täägid on toodud järgnevalt:

Jõule tähistatakse Põhja-Euroopas ja Põhja-Ameerikas jõulude ajal. Päkapikud on tavaliselt väikesed, töökad ja karvased olendid, kes elavad metsas või mägedes. Nad on tavaliselt seotud jõulude ja kingituste teemaga. Päkapiku jõulud on tavaliselt seotud päkapikkudega, kes valmistavad jõulukingitusi ja jõulupuu. Päkapikud võivad tähistada jõulude ajal ka pereüritusi ja jagada kingitusi lastele. Päkapiku jõulud on tuntud ka mitmetes teistes riikides, nagu näiteks Soomes ja Rootsis, kus päkapikud on tuntud nimega "Joulupukki" ja "Tomte", vastavalt.


Video identifitseerimiskood on p-SsJR8iHdk

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!