Vanilla Ninja - Cool Vibes (2005)

2005. aastal ilmunud Vanilla Ninja lugu nimega Cool Vibes

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - Cool Vibes - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

1 arvamus on “Vanilla Ninja – Cool Vibes”

  1. Ian Pooley Groove Me (Matthew Dekay & Lee Burridge Remix) [Pooled Music] Audiofly Sunrise BCN Original Mix [All Day I Dream] Phonique Divertimento Daniel Woodpecker (Original Mix) [Kitschy Records] dusky-feat_janai-its_not_enough Bas Amro Ten (Vincenzo Remix)Invisible Brothers Summer Dreams (Gold Spiders Remix) Spilly Walker The Only Way Through Is The Music (Fish Go Deep Vocal Mix) Ignacy Rome Ondula Day (Traumer Remix) [Irm Records] imaani-found_my_light_(the_layabouts_instrumental_mix)???? ?? ?????????? ??????? ??? ??)

    Vasta

Lisa kommentaar