Winny Puhh - ()

Winny Puhh lugu nimega

Selle loo helilooja ja sõnade autor pole teada. Kas lugu on ka Spotify-s või Soundcloudis kuulatav? Seda lugu on mänginud ka Eesti raadiod (Vikerraadio, Raadio Ruut, Raadio Kadi jt.).

Seda lugu - - mp3 formaadis ega ka muus formaadis alla tõmmata (download) meie teada ei saa, kuid saad seda siiski kuulata ja vaadata, kas siin või siis otse Youtube-st.

on mõned selle looga seotud märksõnad ja hastagid.
Video identifitseerimiskood on

Kui Sul on huvitavat lisainfomatsiooni selle pala kohta, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksite selle meile see meile siit või lisaksite sellesama loo kommentaaridesse!

3 arvamust on “Winny Puhh”

  1. Aku udh baca smw buku dan brown yang paling sru anlegs and demons sama the da vinci code,banyak pengetahuannya,trus dan brown orang kristen yang taat jadi dia tahu semua mana yang benat mana yg jahat.berarti nanti ISLAM AKAN BANGKIT>>

    Vasta
  2. Minule meeldib Eurovisioni 2013 laul. Mina kuulan väga hästi ansamblit Winnie Puhhi ja meeldib sõnad on väga huvitavad ja mõnusad.

    Vasta
  3. Mul oleks olnud häbi Eesti eest kui winny Puhh oleks võitnd eestilulu. See on lihtsalt kohutav lärm mida te laval teete mitte laul. Arusaamatu lollitamine..

    Vasta

Lisa kommentaar